Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč!!!

Vážení zákazníci. Vzhledem k momentální mimořádné situaci jsme omezili možnosti platby na bezkontaktní. Platit můžete platební kartou nebo příkazem převodem na účet. Děkujeme za pochopení! Zvládneme to! 

kategorie

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje.

 

Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je Tomáš Cypra
IČO: 87240351,
se sídlem ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 319, NOVÁ VČELNICE,
telefon: +420 775 674 564, e-mail: cypra@14sport.cz

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely:

Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací.
Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu.
Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu 5 let.

Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat, kliknutím na odkaz v obdrženém mailu.

Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Těmito zpracovateli jsou: PPL (doručovatel), Česká pošta (doručovatel), Geis (doručovatel), Zásilkovna (doručovatel) B-payment (platební brána).

 

Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

 

Eshop je zabezpečený certifikátem SSL.

X

Hezký den. Náš e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).