Zpracování osobních údajů

Aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje.

 

Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je Tomáš Cypra
IČO: 87240351,
se sídlem 9. května 217/II, Jindřichův Hradec,
telefon: +420 775 674 564, e-mail: cypra@14sport.cz

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely:

Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací.
Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu.
Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu 5 let.

Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat, kliknutím na odkaz v obdrženém mailu.

Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Těmito zpracovateli jsou: PPL (doručovatel), Česká pošta (doručovatel), DPD (doručovatel), Zásilkovna (doručovatel) GoPay (platební brána), WEDO (doručovatel),  Redogan (řešení pohledávek).

 

Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

 

Eshop je zabezpečený certifikátem SSL.


My a naši parneři potřebujeme Váš souhlas s využitím jednotlivých dat. Abychom Vám mimo jiné mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů a lépe pochopili Vaše potřeby. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Vše v pořádku
Vyberu si sám
Nesouhlasím